Gizlilik

Bu web sitesini ziyaret etmeniz ve bu site vasıtasıyla sunduğumuz hizmetlerden yararlanmanız sırasında size ve talep ettiğiniz hizmetlere ilişkin olarak elde ettiğimiz bilgilerin ne şekilde kullanılacağı ve korunacağı işbu ‘Gizlilik Politikası”nda belirtilen şartlara tabidir. Bu web sitesini ziyaret etmekle ve bu site vasıtasıyla sunduğumuz hizmetlerden yararlanmayı talep etmekle işbu ‘Gizlilik Politikası‘nda belirtilen şartları kabul etmektesiniz.

Web sitemiz, girilen bilgilerin güvenliği açısından ‘SSL‘ sistemi ile donatılmıştır. Bu nedenle verilen bilgiler internetteki diğer kişiler tarafından görülenemez. Üyelerimizle ilgili olarak elde ettiğimiz bilgiler, kendi ticari sırlarımıza gösterdiğimiz özen derecesinde gizli olarak korunmaktadır. Bu bilgilere ancak üyemizin talep ettiği hizmeti yerine getirmek amacıyla ve hizmetin gerektirdiği ölçüde şirketimiz personeli ve sigorta şirketlerinin personeli tarafından ulaşılabilmektedir.

Sitemiz herhangi bir kişisel bilgi verilmeden de ziyaret edilebilir incelenebilir. Sitemize kişisel bilgi girişi yapılması durumunda, ziyaretçilere ait bilgiler Sağlık Sigortaları / Timurlar Sigorta Aracılık Hizmetleri Ltd. Şti. tarafından güvenli biçimde saklanmaktadır. İnternetin yapısı gereği bilgiler internet üzerinde yeterli güvenlik önlemleri olmaksızın dolaşabilir ve yetkili olmayan kişiler tarafından alınıp kullanılabilir. Ancak bunun önüne geçilmek için sitemiz yüksek güvenlikli şifreleme metodlarıyla korunmaktadır. Bu kullanım ve kullanımdan doğacak zarar Sağlık Sigortaları / Timurlar Sigorta Aracılık Hizmetleri Ltd. Şti. sorumluluğunda değildir.

Resmi makamlardan kullanıcı’ya yönelik bir suç duyurusu ya da resmi soruşturma talebi gelmesi ve/veya kullacının Sağlık Sigortaları / Timurlar Sigorta Aracılık Hizmetleri Ltd. Şti. sistemlerinin çalışmasına engel olacak ya da işleyişini değiştirecek herhangi bir elektronik sabotaj veya saldırı yaptığının tespit edilmesi halinde, Sağlık Sigortaları / Timurlar Sigorta Aracılık Hizmetleri Ltd. Şti., kullanıcının kimlik bilgilerini araştırma ve yasal mercilere bildirimde bulunma hakkına sahiptir.

Sağlık Sigortaları / Timurlar Sigorta Aracılık Hizmetleri Ltd. Şti. web sitesi’ne girmeden önce yukarıdaki uyarı ve beyanları okumuş olduğunuz farz ve tarafınızca kabul edilmekle bu hususta herhangi bir anlaşmazlık, iddia ve talep olduğu takdirde, iş bu web sayfasında yazılı bulunan bu ibarelerin ve Sağlık Sigortaları / Timurlar Sigorta Aracılık Hizmetleri Ltd. Şti. merkezinde bulunan diğer tüm bilgisayar kayıtlarının tek ve gerçek münhasır delil olarak HUMK madde 287’ye uygun olarak İstanbul Mahkemeleri ve İcra ve İflas Dairelerinin yetkisine sunulacağı Sağlık Sigortaları / Timurlar Sigorta Aracılık Hizmetleri Ltd. Şti. tarafından beyan ve işbu Sağlık Sigortaları / Timurlar Sigorta Aracılık Hizmetleri Ltd. Şti. Web Sitesi’ne giren kişi(ler), kuruluş(lar) tarafından kabul ve taahhüt edilir.

İçerik

Web sitemizde kullanılan görseller internet ortamından sağlanmış olup, tamamen tanıtım amaçlı kullanılmaktadır. Bu görseller Sağlık Sigortaları'nın izni olmadan herhangi bir ortamda kullanılamaz. Aksi taktirde firmamız Telif Hakları Korunumu Yasası gereği kişi veya kişiler ile ilgili yasal işlemler başlatabilir.

Ayrıca sitede bulunan bilgileri güncel tutmak adına azami çaba sarfetmemize rağmen bazı sehven yapılan hatalar veya güncelliğini yitirmiş bilgiler olabilir. DoğumPaketleri.com bu sitedeki tüm bilgilerin doğru ve güncel olduğunu garanti edemez.