Hakkımızda

DoğumPaketleri.com en ucuz doğum fiyatını bulmak için tasarlanan bir projedir. Bu proje Sağlık Sigortaları kontrolünde yürütülmekte ve kontrol edilmektedir.

Bu proje ile birlikte Türkiye 'de hiç olmayan bir sektöre atılmanın ve bu sektörde öncü olmanın gururunu yaşamaktayız. DoğumPaketleri.com ülkemizde özel hastanelerde yapılan doğumlarda yüksek ücretler ödeyen müşterilerimize daha kolay ödeme imkanı ve daha avantajlı fiyatlar sunabilmek için geliştirilmiştir. Bu kapsamda siz müşterilerimize daha iyi hizmet sunabilmemiz için her geçen gün bünyemize farklı hastaneler eklenmekte ve Hastane ağımızı her geçen gün arttırmaktayız.

DoğumPaketleri.com sayesinde en uygun ücretli doğum fiyatını bulabilecek ve özel hastanelerde ödemeniz gereken yüksek ücretleri ödemeyeceksiniz. Ayrıca satın aldığınız doğum paketleri ücretlerini taksitli ödeyebileceksiniz. Tüm bu ödeme kolaylıklarından faydalanabilir ve yüzlerce hastane arasından istediğiniz farklı doğum paketini seçebilirsiniz.

Bu uygulamadaki asıl amaç anne adaylarımızın istediği doğum paketini bulunduğu özelliklere göre kendi seçebilmesi ve dilediği hastanede doğum eylemini gerçekleştirebilmesidir.